KARGO VE TESLİMAT

Kargo ücretiniz ne kadar?

emineaydin.com.tr üzerinden verilen yurt içi siparişlerde kargo bedeli 15 TL dir. Sipariş verme işlemi sırasında bu tutar müşteriye yansıtılmaktadır. (Ücretsiz Kargo olan ürünler firmamız tarafından karşılanmaktadır ve karşı tarafa kargo bedelsiz olarak yansır)

Sürat Kargo Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli 5 TL dir ve Hizmet Bedeli Kargo Şirketine aittir.

Aynı gün içerisinde yaptığınız farklı siparişler aynı kargo ile gönderilmekte olup, yalnızca tek kargo ödemesi alınmaktadır.

 Kargom hangi şirket ile gönderilecek?

emineaydin.com.tr kargo işlemlerini Sürat Kargo ve Tercihen PTT kargo ile sürdürmektedir. Siparişlerinize ait kargolar Sürat Kargo ve Tercihen PTT kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir. 

Belirli İl ve Merkezlere Kurye kargo ile gönderim sağlayarak teslimatınızı yarım güne indirebiliyoruz.

Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?

Siparişiniz  Sürat Kargo ve Tercihen PTT kargo tarafından 09:00 – 17:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Eğer siparişiniz kargoya verilmediyse adres bilgilerinizi değiştirebilirsiniz, Paketinizin çıkışı yapıldıysa Adres Yönlendirme yapılmaktadır.

Kargo Çıkış Günleri.

Hafta İçi Hergün siparişler kargoya verilir.(acil durumlar belirtilerek kargo çıkışı belirli gün dışında istisna uygulanarak kargoya verilebilir)

 Siparişim kargoya verilmiş. Adres / AdSoyad / numara değişikliği yapmak istiyorum

Güncel adres / Ad Soyad/ Numara bilginizi kargo firmasına iletebilmemiz için 0551 028 65 45 nolu Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.

Satın aldığım ürünü erken gönderebilir misiniz?

Almış olduğunuz ürün en geç 48 saat içinde kargoya teslim edilir. (acil durumlar belirtilerek kargo çıkışı belirli gün dışında istisna uygulanarak kargoya verilebilir)

 Siparişim ben adresimde yokken gelmiş

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda detaylı bilgi vermek  için, kargonuzun size ulaşım sürecini takip eden Sürat KARGO sizinle iletişime geçer ve kargonuzun hangi şubede olduğunu size bildirir. Genellikle  paketiniz adresinize en yakın kargo şubesine bırakılır ve 2 iş günü içerisinde şubeden teslim almanız gerekir. Aksi halde kargo bize geri gönderilir. Kargo ile alakalı ekstra bir durum oluştuğunda şube ile iletişime geçilebilir.

veya Sürat KARGO tarafından size sms ile bildirilen Takip numarasından kargonuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. ( Kargo SMS leri kargo çıktıktan sonra saat 19:00'san sonra irtibat numaralarınıza takip kodu SMS i gönderilir ve bazı operatörlerden kaynaklı hatalar oluşabileceğinden dolayı takip SMS gelmez ise takip numaranızı Whatsapp hattımızdan istemenizi önemle rica ederiz)

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi MUTLAKA teslim etmek amacıyla getirmektedir. (getirilmediği taktirde dağıtıcı hakkında sorgulama yapılabilir, bu sebeple teslim etmeme gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.

Dağıtıcıların müşteriyi araması Dağıtıcının kişisel inisiyatife bağlıdır,

Siparişinizin takibini müşterilerimiz bizzat kontrol etmeleri gerekmektedir,

Dağıtıcıdan teslim alınmayan veya adrese gönderilmiş fakat adreste bulunamadığınız durumlarda kargonuzu size en yakın şubeden teslim almanız gerekmektedir, teslim almadığınız kargoların kargo ücretleri tarafınıza yansıtılmaktadır.

 

Çerez Kullanımı