Ürünlerde Değişim Süresi Ne Kadar?

 

* Siparişinizin size ulaştığı günden itibaren 7(yedi) gün içinde bizlere ulaştırmanız gerekmektedir ve satın aldığınız ürünü istediğiniz beden, renk ile yada farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz. (Sipariş Üzerine Üretilen ürünlerde Sadece Beden Değişimi Yapılmaktadır.)

* Kullanılmamış, yıkanmamış ve orjinalliği bozulmamış ürünlerde iade mevcuttur (Aksesuar ve çantalar hariç). Sosyal Medya üzerinden oluşturulan siparişler ve Web sitemizden oluşturulan siparişler dahil olmak üzere İade hakkının kullanılması için  7 (YEDİ)  günlük süre içinde Satıcı’ya telefon ile yada whatsapp üzerinden (0551 028 65 45) numaralı hatta kesinlikle bildirimde bulunulması gerekmektedir.

 

Abiye - Abiye Elbise Kategorisinde ki Ürünler ÖZEL Günler İçin Üretilen HASSAS Kullanımlı Olmasından Dolayı ve Emine Aydın koşulları gereğince Abiye Kategorisinde Olan Ürünlerde 'Günlük, Tek' kullanımlık sınıfına girdiği için iade kabul edilmemektedir, 'Sadece' değişim yapılmaktadır. Değişim için Kargo Teslim Alındığı Günde 24 saat İÇERİSİNDE Hiçbir SURET İLE KULLANILMAKSIZIN Düzenli Bir Paket ile Kargoya Teslim Edilmesi Gerekmektedir 24 Saat Geçmesi ve Aksi Durumda Ürün Kabulü Gerçekleşmemektedir.

 

Ücret İadeleri 14 günlük süre içerisinde Tüketici Banka Hesabına iade edilmektedir, İade istenen Ürün ve Ürünler’in işbu Sözleşmenin 6. Maddesi hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve Satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır. Aksi durumda ürünün geri gönderilmesi söz konusu olmaktadır.

 

* Özürlü ürünlerde (defo, yırtık) kargo Satıcıya aittir.
Anlaşmalı kargolarımız dışında tarafımıza gönderilen kargolarınız kabul edilmez.

* Değiştirmek istediğiniz ürünün yenisi 5(beş) iş günü içinde kargoya verilmektedir.(Sipariş üzerine üretilen ürünler Stoklu olmadığından ve üretim aşamasından dolayı değişimi 5(beş) iş gününü geçebilir.)

* Değiştirmek istediğiniz ürün giyilmemiş/kullanılmamış, yıkanmamış veya kuru temizleme yapılmadan, herhangi bir deformasyonun olmaması gerekmektedir ve Etiketi Koparılmamalı.

* Ürünü Anlaşmalı kargomuz PTT veya Sürat kargo ile göndermeniz gerekmektedir, göndermeden önce (0551 028 65 45) whatsApp veya normal olarak bizimle iletişime geçebilir ve sizlere PTT KARGO KODU ~ SÜRAT KARGO KODU verilecektik, Kargo masrafları 10 ila 15 tl arası değişmektedir ve  kargo  hizmet bedeli alıcıya aittir. 

 

* Kampanyalı, Outlet ve Sezon Sonu Kampanyalı ürünlerde(Depo günleri, ücretsiz kargo kampanyaları, 2. 3. üründe indirim kampanyaları gibi vb kampanyalar dahil olmak üzere Herhangi bir işlem yapılmamaktadır, Fakat Ürün alıcı tarafından Değişim istenildiğinde gerçekleştirilmektedir. Triko Örmeli ve Şişme elyaf dolumlu Ürünler Özellikle Hassas yapılı olmasından dolayı değişim yapılmaktadır. Kampanyalı Ürünlerimizin duyurusu Ürünün açıklama bölümünde veya Sosyal Medya hesaplarımızdan(story-post) duyuruları sıkça yapılmaktadır. 

* Satın almış olduğunuz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından “EmineAydın”garantisi ile size teslim edilecektir.

**** Ürününüzü teslim alırken kargo ambalajının deforme olmamış olmasına dikkat ediniz. (Kargoyu Teslim alırken Kuryede ki evrağa sizin bilgilerinizin bulunduğu kısma imza atmış oluyorsunuz ve Kargoyu Sorunsuz teslim aldığınızı beyan etmiş bulunmaktasınız), hasar oluşmuş(delinmiş) paket teslim alındığında kargo firması sorumluluk kabul etmemektedir. ‘Online alışverişlerde siparişler teslim alınırken mutlaka kontrol edilmelidir’.

 

Çerez Kullanımı